Künye

Künye & Veri Koruması

Şirket bilgileri

OE-Consulting

Dumlupınar Mah. Gülveren Cad. No:12-2 Nilüfer / BURSA

Tel: (0) 533-046-6181

E-posta: oerol@oe-con.com

Web: www.oe-con.com

Vergi No:Nilüfer V.D./6900471630
Ticaret Sicil No.: Bursa - 110370
Mersis No:06900471630000011

Gönderme yetkisi: Özge Erol

Yasal uyarılar ve feragatnameler

Web sitemizde yer alan tüm bilgi ve bilgiler dikkatle araştırılmış ve kontrol edilmiştir. Bu bilgiler ücretsiz bir hizmettir. Doğruluk, bütünlük ve güncellik için sorumluluk üstlenemeyiz.Tüm bilgiler sadece online ziyaretçileri bilgilendirmek içindir. Bu arada, sorumluluk niyet ve ihmal ile sınırlıdır.

OEC, bu web sitesinde yer alan bilgileri kopyalama, çoğaltma veya herhangi bir şekilde oluşturmanın tüm haklarını saklı tutar. Ayrıca, OEC, sağlanan bilgilere değişiklik veya ekleme yapma hakkına sahiptir. OEC web sitelerinin içeriği ve yapısı telif hakkı ile korunmaktadır. İçeriğin veya verilerin çoğaltılması, özellikle metinlerin, metin parçalarının veya resim materyalinin kullanımı, OEC'nin önceden yazılı bir iznine tabidir.

OEC, tüm yayınlarda geçerli tüm telif hakkı yasalarına uymakla yükümlüdür. Yine de bu özene rağmen bir telif hakkı ihlali olması halinde, OEC bildirimden hemen sonra ilgili nesneyi kaldıracak veya uygun telif hakkıyla işaretleyecektir.

Bu feragatname, bu sayfaya başvurulan internet teklifinin bir parçası olarak kabul edilmelidir. Bu bildirimin bölümleri veya münferit koşulları yasal veya doğru değilse, diğer bölümlerin içeriği veya geçerliliği bu durumdan etkilenmez.

Sosyal Medya Künye

Telif hakkı ve yukarıdaki künye sorumluluk feragat de OEC'nin tüm sosyal medya siteleri için geçerlidir , özellikle Facebook, Linkedin, ve diğerlerindeki metinler için. Yukarıdaki koşullara ek olarak, bu sağlayıcıların hüküm ve koşulları geçerlidir.

Veri koruma

Genel not ve zorunlu bilgiler

Bu web sitesinde veri işleme sorumlu organı:

OE-Consulting
Özge Erol
Dumlupınar Mah. Gülveren Cad. No:12-2
Nilüfer / BURSA
Tel: (0) 533-046-6181
E-posta: oerol@oe-con.com
Web: www.oe-con.com

Sorumlu organ, tek başına veya başkalarıyla konsorsiyum halinde, kişisel verilerin (isimler, iletişim bilgileri, vb.) işlenmesinin amaçlarına ve araçlarına karar verir.

İletişim formu ve veri işleme için onay iptal

İletişim bilgileriniz de dahil olmak üzere iletişim formu aracılığıyla gönderilen veriler, isteğinizi işleme almak veya takip soruları için kullanılabilir olmak üzere depolanacaktır. Bu verilerin açıklanması sizin izniniz olmadan gerçekleşmez.

İletişim formuna girilen verilerin işlenmesi yalnızca sizin rızanız temelinde gerçekleşir. Zaten verilmiş rızanızın iptali her zaman mümkündür. İptal için e-posta ile gayri resmi bir ileti göndermek yeterlidir. İptal işlemine kadar yürütülen veri işleme işlemlerinin yasallığı iptalden etkilenmez.

İletişim formu aracılığıyla gönderilen veriler, siz silmemizi, depolama iznini iptal etmemizi veya veya verilerinizi artık saklamamızı istemeyene kadar bizimle kalır. Zorunlu yasal hükümler - özellikle saklama süreleri - etkilenmez.

Sorumlu makama şikayet etme hakkı

Etkilenen kişi olarak, veri koruma yasasının ihlali durumunda, sorumlu denetim makamına itiraz etme hakkına sahipsiniz.